background
İletişim Bilgileri

Hakkımızda

Hakkımızda » Teknolojik Gelişim

Bununla birlikte gelişen teknolojiyi de kullanarak şirketimiz B2B sipariş programıyla müşterilerimizin ihtiyaçlarını online olarak karşılayarak birçok işlemi anlık takip olanağı sağlamıştır.

Kuruluşunda sadece Tofaş ve Fiat yedek parçaları pazarlayan şirketimiz, şuan 33.000 den fazla referansla bayiliği bulunan bütün firmaların referanslarına, başta Renault, Fiat, Peugeot, Citroen, Opel, VW, Ford, Skoda, Toyota, Hyundai ile birlikte Asya grubu araçlar olmak üzere, diğer araç markalarının yedek parça referanslarıyla da hitap etmektedir.

Gelişen otomotiv sektörü ile birlikte, firmamız, uzak doğu ülkelerinden Çin ve Tayvan olmak üzere, gerekli bağlantıları yaparak hali hazırda yerli üreticilerden tedarik ettiği oto yedek parça referanslarına ithal kaporta grubunu da stoklarına eklemiştir. Oto Yedek Parça Kaporta grubu içinde bulunan başta motor kaputları, çamurluklar, tamponlar, ve trim parçaları hem yerli hem de ithal grup olmak üzere bütün araç markalarına hitap eden aydınlatma ürünleri ile birlikte müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur.

Şu an Çin, Tayvan, Portekiz, İspanya ve İtalya ile ticaret hayatına devam eden firmamız, ilerleyen zamanlarda Güney Amerika ve Afrika ülkeleriyle ticaret hayatına devam etmek istemektedir.